Ahoj kamaráti, ahoj všetci,

práve ste zavítali na retro stránku NeBySa.com, ktorá bola v prevádzke od roku 2004 do roku 2010.

Doba sa zmenila, Jožovu predajňu s motorkami na Teslovej ulici či Vašove štúdio Relax v Dúbravke už nenájdete, ale naše betálne články si tu stále s chuťou prečítať môžete.

Vaši Mišovia


História

Magazín NeBySa bol založený v októbri 2004, a odvtedy sa na jeho stránkach udialo dosť zaujímavého. Tu je prehľad našich vlastných projektov, ako aj najzaujímavejších akcií a podujatí, o ktorých sme na našich stránkach informovali.
"nebysa párty" 
 december 2008

NeBySa párty a Silvester 2008

Úspešný rok 2008 a štvrté výročie nášho-Vášho magazínu sme oslávili už tradičnou NeBySa párty, opäť v klube Miletičova 30, opäť s kapelou Rabaka Elán revival. Výborná zábava pokračovala aj v posledný deň roku, kedy sa uskutočnil historicky prvý NeBySa Silvester."Elán Tour 2008" 
 leto 2008

Elán v Prahe - mediálne partnerstvo

NeBySa.com bola mediálnym partnerom veľkolepého koncertu Elánu v pražskej Aréne HC Sparta 24. júna 2008. Okrem informácií sme pre našich čitateľov priniesli aj súťaž o lístky a elánovské CD a DVD."Elán Tour 2008" 
 rok 2008

ELÁN TOUR 2008

Rok 2008 priniesol veľkú koncertnú šnúru Elánu a NeBySáci boli samozrejme pri tom! Na našich stránkach ste mohli nájsť spolu 6 reportáží z koncertov nielen od nás, ale aj od Vás, množstvo fotografií a tiež súťaž o lístky na bratislavský koncert Śtudenti s Elánom."nebysa párty" 
 december 2007

NeBySa párty 2007

8. decembra 2007 sa v klube Miletičova 30 uskutočnil historicky prvá NeBySa párty, ktorá - ako veríme - určite nezostane poslednou. O hudobné vystúpenie sa počas celého večera postarala kapela Rabaka Elán Revival z Prahy."súťaž" 
 september 2007

Elánovský hit storočia

Počas celého leta prebiehala na našom diskusnom fóre súťaž, v ktorej mohli fanúšikovia hlasovať za svoje tri najobľúbenejšie skladby Elánu. Víťazom sa stala pieseň Voda, čo ma drží nad vodou, za ktorú hlasoval každý tretí elánista. Spomedzi všetkých hlasujúcoch sme vyžrebovali výhercu, ktorý získal NeBySa tričko."stretnutie" 
 august 2007

Koncert Elánu na Myjave a veľké stretnutie NeBySákov

Jediný koncert Elánu v roku 2007 v našich končinách sa uskutočnil 18. augusta v amfiteátri na Myjave. NeBySa priniesla nielen tradične bohatú reportáž a aktuálne informácie o koncerte, ale pripravila aj niečo špeciálne: prvé stretnutie NeBySákov. Bolo to výborné :-)"súťaž" 
 jar 2006

Súťaž o anglické CD Elánu

V období máj-jún 2006 sme v spolupráci s hudobným vydavateľstvom Musica pripravili súťaž o anglické CD Elánu a ďalšie ceny, ktoré cez leto poputovali k piatim výhercom.

"nebysa cd" 
 zima 2005

To najlepšie z NeBySa 2004/2005

Ako malý vianočný darček sme v decembri 2005 vydali výberové CD s tým najzaujímavejším, čo ste si na anšej stránke mohli prečítať. CD obsahuje všetky rozhovory a fotogalérie z koncertov, pestrý výber článkov a aj niečo navyše.
"reportáže" 
 jeseň 2005

Správy z ELÁN ON TOUR 2005

Zatiaľ najväčšia aktivita na našich stránkach bola zaznamenaná počas veľkého turné Elánu na jeseň roku 2005. Priniesli sme aktuálne reportáže a fotografie z koncertov v Štúrove, Prahe, Bratislave a v Brne. K súvisiacim článkom z toho obdobia možno zarátať aj exkluzívny rozhovor s bývalým členom Elánu Zdenom Balážom, či správu o mieste konania koncertu na Bratislavskom hrade.


"reportáže" 
 máj 2005

Správy z turné Petra Nagya

NeBySa nechýbala ani na koncertoch Petra Nagya a jeho hostí Joža Ráža a Vaša Patejdla v rámci Petrovho turné v roku 2005. Zúčastnili sme sa na dvoch koncertoch, v Trenčíne a v Bratislave, odkiaľ sme priniesli pestré články s množstvom fotografií.


"súťaž" 
 rok 2005

Vaše Tretie oko

Od marca do decembra 2005 sme organizovali súťaž pre amatérskych textárov s názvom Vaše Tretie oko. Zvíťazil text Cháp ma znova, rozhovor s jeho autorkou Zuzkou Svobodovou sme uverejnili v letnom čísle 2006.
späť...


BlueBoard.cz
Použitie materiálov z tejto stránky je bez súhlasu autorov zakázané.
P & C Mišovia 2004 - 2010. misovia@nebysa.com

NAJ.sk