Ahoj kamaráti, ahoj všetci,

práve ste zavítali na retro stránku NeBySa.com, ktorá bola v prevádzke od roku 2004 do roku 2010.

Doba sa zmenila, Jožovu predajňu s motorkami na Teslovej ulici či Vašove štúdio Relax v Dúbravke už nenájdete, ale naše betálne články si tu stále s chuťou prečítať môžete.

Vaši Mišovia


"napísali ste nám" 
 3.6.2010

Zaspievali sme si všetci opäť s elánom!

Report z Považskej Bystrice


Samozrejme a inak to ani nemohlo byť, na koncerte našej skromnej, nenápadnej a dávno zabudnutej kapely Elán 29. 5. 2010 v Považskej Bystrici nechýbali ani členovia magazínu s elánom - NeBySa.
Koncert skupiny Elán bol súčasťou sobotňajšieho programu pre verejnosť, ktorá sa prišla cez deň pozrieť na mestskú diaľničnú estakádu.Pre nás pár skalných fanúšikov sa koncert začal už o 16.00 h zvukovou skúškou, na ktorej si Elánisti prešli pár pesničiek, ktoré na koncerte odzneli a doladili aparatúru pre ten najlepší zážitok, ktorý sa konal o 20.30 h na futbalovom štadióne. Na skúške zaznela časť piesní ako Tuláci v podchodoch, Ulica, Cigary idú do neba, Zlodej slnečníc, Mláďatá , intro Vody čo ma drží nad vodou. Najlepšia pieseň na skúške bola H. Ch. Andersen, kde Jožo svojím preklepom: "Mám rád tie upustené rána..." dokázal, že zábava je dobre poistená.Koncert, ktorý mal oficiálny začiatok o 20.30 h sa začal až o 21.05 h, na zaplnenom ihrisku, kde fanúšikovia Elánu v napätí čakali na príchod celej skupiny na pódium. Napätie vystupňovala pieseň Hodina pravdy. Prvou piesňou bola pieseň H. Ch. Andersen a perfektnú atmosféru dopĺňali najlepšie hity : Vymyslená, Tuláci v podchodoch, Kaskadér, Čo je , čo je, čo chceš?, Ja viem, Bosorka, Cigary idú do neba, Tretie oko, Stužková ... Prekvapením pre fanúšikov bola aj najnovšia pieseň Rockerhotel, ktorú sme si mohli naživo vypočuť a spolu zaspievať. V závere koncertu nám Elánisti dopriali ešte jednu skladbu, ktorú sme si silno a nahlas vyprosili, pieseň Voda, čo ma drží nad vodou.


pre NeBySa.com Matúš JarečnýVideo: Elán - Vymyslená (Považská Bystrica 29.5.2010)

zdroj videa: youtubespäť...

BlueBoard.cz
Použitie materiálov z tejto stránky je bez súhlasu autorov zakázané.
P & C Mišovia 2004 - 2010. misovia@nebysa.com

NAJ.sk