Ahoj kamaráti, ahoj všetci,

práve ste zavítali na retro stránku NeBySa.com, ktorá bola v prevádzke od roku 2004 do roku 2010.

Doba sa zmenila, Jožovu predajňu s motorkami na Teslovej ulici či Vašove štúdio Relax v Dúbravke už nenájdete, ale naše betálne články si tu stále s chuťou prečítať môžete.

Vaši Mišovia


"napísali ste nám" 
 30.10.2010

Report z koncertu: Hlasivky jsme nechali v ČEZ Aréně
Od ostravského koncertu se jako při každém turné očekávalo mnoho, neboť velký potenciál skýtá jak skvělá hala se svou nezaměnitelnou atmosférou, tak natěšení Ostravaci. I přes komplikovanější rozdělení sektorů bylo odbitím osmé plno až po strop a program osvědčený již čtyřmi předchozími štacemi odstartoval.
Kapela se předvedla v neuvěřitelné pohodě; přesto nebo možná právě proto se ovšem v zápalu hry tu a tam objevila drobnější chybka – špatně zapojené kytary či mikrofony, nějaký ten popletený text… Všech sedm mistrů na pódiu ale přispělo svou troškou a publikum bylo nadšeno.


Největší chválu prvních řad pod pódiem sklidil již tradičně kytarový bůh Henry Tóth, jež na každém koncertě překvapí vskutku originálními sóly. Diváky poněkud vzdálenější obšťastnil svou dvouskladbovou přítomností u mixpultu Vašo Patejdl, na kterém bylo jasné, že tento koncert si užívá naplno a do hraní dává vše. Jožo Ráž tentokrát rozdával úsměvy a pohodu na všechny strany, Ostrava mu už dlouhé roky očividně sedí. A ani Jano Baláž nezůstal nic dlužen svým obvyklým srandičkám a gestům, tentokrát zpěv Bosorky nechal takřka celý fanouškům.


Vynikající atmosféru podtrhly i novinky tohoto turné, které se Ostravě napoprvé nejspíš líbily, a výborně vymyšlené pódium se skvělými světly a projekcí; také nové CD šlo u stánku na dračku. Kapele se z pódia zjevně dvakrát nechtělo, ale po přídavku se rychle a nadobro odebrala do šaten. Rychlý odjezd zajistily trefné tramvajové vsuvky a všichni zúčastnění odešli s nádherným pocitem domů či jinam…Lucka Šafratová


Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010
Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010
Elán - Ostrava 2010 Elán - Ostrava 2010Špeciálne vydanie Moravskoslezského denníka v deň koncertu Elánu v Ostrave si môžete prečítať v Múzeu.


späť...

BlueBoard.cz
Použitie materiálov z tejto stránky je bez súhlasu autorov zakázané.
P & C Mišovia 2004 - 2010. misovia@nebysa.com

NAJ.sk