Ahoj kamaráti, ahoj všetci,

našťastie aj tento rok prišiel čas vianočný. Stretli sme sa v trojici, pod heslom Poďme bratia do Betléma, aby sme si vymenili vianočné darčeky a trochu si spolu zanôtili. Miša pri druhom koláčiku napadlo, že taký malý darček v podobe tohto editorialu prinesieme aj vám.

Chceme vám zaželať, aby ste nielen v tento večer boli k sebe lepší a prežili krásne sviatky plné pohody, pili s elánom, žili s mierou (hups, to malo byť naopak:-)

A keď sa vám už Vianoce prejedia, nechajte si ešte trochu miesta pre nový rok, aby ste aj ten prežili s vašou NeBySou. To vám želajú

Vaši Mišovia a Váš Oskar


"NeBySák roka" 
 30.12.2010

Slávnostne sme dekorovali NeBySáka roka 2010

Ku koncu roka patria rôzne ankety a my v NeBySe nie sme výnimkou, máme síce len jedno ocenenie, ale o to prestížnejšie - NeBySák roka.

Pre rok 2010 sme sa rozhodli udeliť túto cenu nášmu kamarátovi a dlhoročnému NeBySákovi Tomášovi a snáď s nami súhlasíte, že tento diplom je naozaj v správnych rukách.V pohodovom období medzi sviatkami sme rozhodli Tomáša navštíviť a osobne mu cenu odovzdať a potriasť pravicou. Ako je už našim zvykom, diplom si Tomáš prevzal z rúk NeBySáka roka 2009 Oskara, ktorý sa pri tejto príležitosti blysol nielen šarmantným príhovorom, ale neskôr aj situačným odevným doplnkom :-)


Na záver dúfame, že do nového roku vykročíte podobne ako my, s elánom a plní energie...
MišoviaNeBySák roka 2010 NeBySák roka 2010 NeBySák roka 2010 NeBySák roka 2010


späť...

BlueBoard.cz
Použitie materiálov z tejto stránky je bez súhlasu autorov zakázané.
P & C Mišovia 2004 - 2010. misovia@nebysa.com

NAJ.sk