Ahoj kamaráti, ahoj všetci,

práve ste zavítali na retro stránku NeBySa.com, ktorá bola v prevádzke od roku 2004 do roku 2010.

Doba sa zmenila, Jožovu predajňu s motorkami na Teslovej ulici či Vašove štúdio Relax v Dúbravke už nenájdete, ale naše betálne články si tu stále s chuťou prečítať môžete.

Vaši Mišovia


"boli sme pri tom" 
 7.12.2010

NeBySa dobývala mrazivú Prahu

Párty 2010 v zaplnenej Satanke
Už od roku 2007 máme taký zvyk, usporiadať predvianočnú párty pre všetkých, ktorí žijú NeBySou a voňajú človečinou.

Tentokrát sme sa rozhodli urobiť odvážnu zmenu a po troch bratislavských ročníkoch sme sa vydali na cestu - v Prahe sme strávili poriadne mrazivý víkend a šieste výročie NeBySy sme v sobotu večer oslávili v pivnici Satanka tak, ako sa patrí. NeBySa párty 2010 stála určite za to!Hlavným bodom večera bol koncert skupiny Rabaka Elán revival Praha, ktorá tentokrát vystúpila takpovediac na svojej domovskej scéne a v plnej zostave. Marek, Jirka, Honza a Hans opäť zahrali legendárne hity Elánu a nás len teší, že aj do posledného miesta zaplnená pivnice sa zabávala s elánom.


Na záver úspešného roka 2010 sme sa opäť rozhodli udeliť prestížne ocenenie NeBySák roka, ktoré získava náš kamarát Tomáš Pustai. Tomáš sa na našej pražskej párty bohužiaľ nezúčastnil, cenu sme mu však odovzdali dodatočne - prečítajte si tu.


Na diaľku bol s nami večný NeBySák Peťo, ktorý nás potešil aspoň krátkou správou: „Pozdravujem šeckých NeBySákov, žiaľ okolnosti nám nedovolili prísť. Asi som tým prišiel o titul NeBySák storočia a cenu – bednu od whisky, vypitú Jozefom Rážom, žiaľ. Ale zdraví vás aj dojička Eulália Motáková a Julian Žbrdík z pridruženej!“


Čo dodať, snáď len – ďakujeme chalanom z Rabaky a našim pražským aj bratislavským kamarátom za skvelý večer a dovidenia o rok v Bratislave na NeBySa párty 2011...

MišoviaNeBySa párty 2010 NeBySa párty 2010 NeBySa párty 2010 NeBySa párty 2010
NeBySa párty 2010 NeBySa párty 2010 NeBySa párty 2010
späť...

BlueBoard.cz
Použitie materiálov z tejto stránky je bez súhlasu autorov zakázané.
P & C Mišovia 2004 - 2010. misovia@nebysa.com

NAJ.sk